Бронювання автомобілів

Бронювання автомобілів

Броньовані автомобілі – гарантія збереження життя багатьох людей. Звісно, такі авто не потрібні кожній людині. Але політики, відомі особистості, дипломати та люди, які розуміють, що їхня безпека може бути під загрозою, часто звертаються за бронемашинами.

Зробити зі звичайної машини бронеавтомобіль – не просто обклеїти захисною плівкою. Бронювання це створення захисної капсули, яке не впливає на вигляд автомобіля. Під час створення броні машину повністю розбирають, знімають обшивку, залишаючи тільки корпус. Після завершення робіт заброньований автомобіль захищає від куль. Тоді як захисна плівка – тільки від каміння на дорозі та гілок дерев.

Рівні балістичного захисту

Компанія TG Lab створює броньовики з автомобілів будь-яких марок: Lexus, Toyota, Mercedes-Benz, Chevrolet та інших. У своїй роботі спираємося на міжнародні стандарти та вимоги. Працюємо з цивільними автомобілями.

Броня в цивільних авто має градацію залежно від ступеня захисту: B1-B7 і B12. Ми пропонуємо рівні захисту В6 і В7. Тому що В1 – захист від виробника. B12 – ультра рівень захисту, який рятує навіть бойові машини у воєнний час від вибухів гранат і мін.

Броня класу B6 захищає життя пасажирів від 3-х кратного влучання в одну точку з автомата АК-47 з калібром 7,62 з відстані 10 метрів. B7 теж захистить від вибуху осколкової гранати і від влучання з гвинтівки калібру 7,62 з термозміцненим сердечником.

Як відбувається бронювання?

Процес займає до місяця. Попередньо ми оглядаємо авто, щоб оцінити обсяг робіт і визначити вартість.

Потім приступаємо до роботи:

  1. Розбирання салону.
  2. Побудова однорідної металевої капсули всередині авто.
  3. Проварка швів.
  4. Ґрунтування.
  5. Бронювання дверей.
  6. Встановлення броньованого скла.
  7. 7. Заміна підвіски авто.
  8. Заміна гальмівної системи на спеціальну посилену.
  9. Встановлення системи RunFlat на колеса.
  10. Складання салону в зворотному порядку.

Важливий етап після бронювання – тестування машини і випробування броні. Ми проводимо ці роботи в декілька етапів.

Замовити бронювання свого авто можна за телефоном +38 096 074-91-94.

Поділіться цією публікацією