news

Бронирование автомобилей TG Lab

Скрытое капсульное бронирование

Бронеавтомобіль - що це означає? Умовно авто з підвищеним ступенем захисту можна розділити на три категорії: військові машини, автомобілі для перевезення цінностей і легкові моделі з прихованим захистом. Яким вийде автомобіль після бронювання залежить від техзавдання і завдань клієнта, які він має вирішувати.

Бронированное стекло

Снаружи бронированное стекло на автомобиль практически ничем не отличается от обычного автостекла. Однако оно имеет гораздо больший набор функций. Бронестекло не разобьется при попадании в него из огнестрельного оружия.

Бронирование автомобилей

Бронированные автомобили – гарантия сохранения жизни многих людей. Конечно, такие автомобили не нужны каждому человеку. Но политики, известные личности, дипломаты и люди, понимающие, что их безопасность может быть под угрозой, часто обращаются за бронемашинами.

Vehicle Armoring

Armored cars are a guarantee of saving the lives of many people. Of course, such autos are not necessary for every person. But politicians, celebrities, diplomats and people who understand that their safety may be at risk, often apply for armored cars.

Бронирование автомобилей

Броньовані автомобілі - гарантія збереження життя багатьох людей. Звісно, такі авто не потрібні кожній людині. Але політики, відомі особи, дипломати та люди, які розуміють, що їхня безпека може бути під загрозою, часто звертаються за бронемашинами.