Скрытое капсульное бронирование

Бронирование автомобилей TG Lab

Скрытое капсульное бронирование

Бронеавтомобіль – що це означає? Умовно авто з підвищеним ступенем захисту можна розділити на три категорії: військові машини, автомобілі для перевезення цінностей і легкові моделі з прихованим захистом. Яким вийде автомобіль після бронювання залежить від техзавдання і завдань клієнта, які він має вирішувати.

Перевага капсульного бронювання – захищеність салону з усіх боків. Конструкція броні зміцнює каркас авто, тобто вона ставиться додатковим кузовом машини. Внутрішній модуль проєктують так, що кожен елемент капсули базується на несучій конструкції машина, але, при цьому, вони слугують опорою один одному.

Основний напрямок роботи TG Lab – приховане капсульне бронювання легкових цивільних автомобілів. Ми створюємо всередині кузова капсулу – “клітку”, яка з кожного боку має куленепробивні елементи: скло, двері, сидіння, дах, підлогу тощо. У разі обстрілу авто постраждає, але надійна капсула захистить життя пасажирів.

Як ми встановлюємо внутрішню захисну капсулу?

  • Видаляємо всі елементи салону.

Килимки, сидіння, внутрішнє оздоблення, електропроводку.

  • Встановлюємо двері та бампери.

Розрізаємо всі порожнисті частини (стійки, двері) і зміцнюємо їх сталевими листами та іншими матеріалами. Якщо вага дверей при цьому сильно збільшується – ставимо третю петлю. Підсилюємо бампери, на підлогу і стелю натягуємо балістичну тканину. 

  • Міняємо скло.

Ставимо куленепробивні. Вони товщі за звичайні, бо складаються з кількох шарів. За бажанням клієнта – міняємо віконні електромотори на швидші. 

  • Працюємо з шинами. 

На шини встановлюємо систему RunFlat “їзда на спущеній”. З такою системою на колесах можна проїхати 70 км після пошкодження й уникнути втрати керування.

  • Підсилюємо підвіску і двигун. 

Навіть найменша броня збільшує вагу автомобіля. Зазвичай вага машини збільшується до 1700 кг, але іноді й більше. Така вага вимагає посилити шасі, гальма, а іноді й трансмісію. Щоб зберегти керованість, ставимо посилені амортизатори та ресори. 

  • Тестуємо авто.

Щоб бути впевненими в якості своєї роботи, проводимо випробування броньованих авто. До передачі роботи клієнту проводимо кілька стадій тестування: тестуємо розвал-сходження, підвіску, гальмівну систему, скануємо електроніку, робимо детейлінг авто.

Дізнатися докладніше про капсульне бронювання автомобіля можна за телефоном +38 096 074-91-94.

Поделиться этой записью